SWPC_Logo
















Stanford Water Polo Club

Scrimmages-Sunday, September 15

(updated 9/12/2019)

If you do not see your son’s name once rosters are posted, know you will be unable to attend, or have any questions regarding the games please contact your son’s head coach directly.

AG1: Peter Olson (email)
AG2: Greg Gamble (email)
AG3: Peter Simon (email)
Novice & Splashball: Brandon Johnson (email)


Age Group 1 - Group 1
Age Group 1 - Group 2
Age Group 1 - Group 3
Age Group 2
Age Group 3
Scrimmage Times: 8:00-11:00 am
Location: Gunn HS
Map: click here
Scrimmage Times: 9:00-11:00 am
Location: Woodside HS
Map: click here
Scrimmage Times: 11:00 am-12:30 pm
Location: Menlo Atherton HS
Map: click here
Scrimmage Times: 8:00-11:00 am
Location: Menlo Atherton HS
Map: click here
Scrimmage Times: 11:00 am-12:30 pm
Location: Gunn HS
Map: click here
Agarwal, Vedant
Alistar, Razvan
Averbuck, Redmond
Backstrand, William
Crum, Carl
Efrat, Nadav
Harris, Nelson
Hogan, Tyler
Jauregui, Grant
Kirincich, Luke
Li, Rick
Long, Phillip
Marcin, Oliver
Meeks, Edward (Teddy)
Mulloy, Cormac
Nilsson, Kip
Reinke, Jake
Reinke, Owen
Roller, Tyler
Tanabe, Zane
Wilson, Blake
Antonchuk, Webster
Carballo, Nicolas
Coleman, Jackson
Gani, Alexander
Gurtner, Pierce
Hammitt, Ethan
Haney, Roan
Kazemipour, Cameron
MacNaughton, Sebastian
Norris, Matthew
Perkins, Reed
Plaschke, John
Ramans, Zach
Saric, Christian
Sarimsakci, Gigo
Scirpo, Dylan
Tambling, James
Thinard McLane, Hugo
An, Alexander
Angelo, Rohan
Beasley, Thomas
Bowers, Nate
Brush, Roman
Corn, Tristan
Day Ham, Fynn
Dike, Harrison
Haydon, Liam
Ho, Brendan
Hu, Jason
Keller, Taylor
Meade, Marcas
Reed, Jack
Ryerson, Hunter
Santoso, Alden
Smith, Gabriel
Soltesz, Caiden
Spencer, Andrew
Spieker, Elliot
Watkins, Casey
Welsh, John Henry
All Age Group 2 Athletes
Barad, Nate
Barnea, Asher
Bott, Lincoln
Coleman, Hunter
Galligan, Brady
Gannerkote, Surya
Irvine, Declan
Kindler, Alex
Knapp, Jackson
Malek, Milad
Malek, Sam
Miller, Sam
Shenk, Timothy
Vidimce, Kalen
White, Thomas